Переваги вакуумної розподільних пристроїв

Source:

На сьогоднішній день вакуумні розподільного пристрою отримувати популярність дуже швидко. Оскільки Вакуумний вимикач більш безпечно і надійно функціонує де кількість несправний і нормальної експлуатації є набагато високою. У програмі розподільних пристроїв середньої напруги, вакуумні комутаційна коливається від 3 до 36 кв. Виконання автоматичного вимикача в основному залежить від діелектричної середовища використовується для гасіння дуги. Ще однією важливою перевагою цієї технології є вакуум комутаційна майже обслуговування безкоштовне.

Швидке дуги гасіння

Під час відкриття контактів у поточному стані Балансова, металевих парів виробляється між контактами, і це металеві пар забезпечує шлях через яких електричного струму безперервного потоку до наступного поточний нулю. Це явище є також відомий як вакуумний дуги. Цей дуги гасне поблизу чинна Нульова і струмопровідного металевих парів є повторно конденсованих на поверхні контакту в лічені секунди мікро. Було відзначено, що, тільки 1% пара є повторно конденсованих на arc камернихна стороні стіни і 99% парів повторно конденсованих систем на контактні поверхні з де він був випаруються.

Arc низького енергії у вакуум

Енергія розсіюється під час дуги в вакуумі є близько однієї десятої від що масла і одну четверту частину що SF6 газу. Низький дисипації енергії в основному за рахунок низької переривання час (через невеликий розрив контактів) і довжина невеликий кривої (це також пов'язано з невеликим зазором контактів). Через цей arc низького дисипації енергії вакуумні розподільних пристроїв має незначний контактів ерозії, і це дає йому майже обслуговування безкоштовно тривалість життя. Це також зазначити, що, за порушення впевненим, поточний, енергію, необхідну Вакуумний вимикач мінімум у порівнянні з повітрям вимикачів і нафта вимикача.

Електрична міцність вакуумні

Для даного розрив контактів забезпечує вакуум, приблизно у вісім разів більше електричної міцності, ніж повітря і в чотири рази більше електричної міцності, ніж SF6 газу в один рядок. Як електричної міцності настільки висока, розрив контактів Вакуумний вимикач може вестися дуже мала. У цей невеликий розрив контактів гасіння дуги можлива безпечно через висока електрична міцність а також вакуум сили швидкого відновлення після повного дуги переривання повний діелектричних значення в поточний нулю. Це робить вакуумні комутаційна найбільш придатні для перемикання конденсатора.

Простий механізм водіння

У SF6, нафту і повітря автоматичний вимикач рух контактів є високо опір з боку, стислого середнього дуги гасіння камери. Але у вакуумні розподільних пристроїв, немає не середнього, а також руху контактів кинути менш через її невеликий контакти розрив, отже водіння енергію, необхідну є набагато менше, в цьому вимикача. Ось чому прості весна весна механізму управління є достатнім для цієї системи розподільних пристроїв, немає необхідності гідравлічні та пневматичні механізму. Простіше водіння механізм дає високої механічної життя вакуумні розподільного пристрою.

Зверху обговорення зрозуміло майже що, електрична міцність вакуумні комутаційна дуже швидко відновлює і контактів ерозії відбувається майже незначно.

Розслідування
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Зв'язатися з нами
Address: No.38, Gaoxin Road, Баоцзі, Шеньсі, Китай 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106